Nowy elektryczny skuter od CFMoto. Poznaj Zeeho Cyber!

/
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Chiński producent CFMoto, który w branży działa od ponad 30 lat zaprezentował nową markę elektrycznych jednośladów Zeeho.

Produkcja pierwszego modelu o nazwie Cyber ma rozpocząć się w 2021 r. Skuter ma być odpowiedzią na współczesny styl życia, oferując połączenie futurystycznego designu oraz zaawansowanych technologicznie funkcji.

Co wyróżnia nowy model?

Pojazd będzie napędzany przez 10kW silnik elektryczny “Cobra Powertrain”. Producent zapowiada, że skuter może osiągać maksymalną prędkość do 110 km/h. Dla maksymalnej wydajności i przyjemności z jego użytkowania właściciel będzie miał do wyboru trzy tryby jazdy: Eco, Street oraz Sport. Ponadto będzie mógł zarządzać pojazem za pośrednictwem aplikacji mobilnej ZEEHO. Dzięki szybkiemu ładowaniu wystarczy pół godziny, aby uzupełnić baterię do 80%. Zobaczcie, jak się prezentuje nowy model:

Fot. CFMoto
techardly

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jakie telefony wybrać do pracy w trudnych warunkach?
/
Jakie telefony wybrać do pracy w trudnych warunkach?
Dostępne w obecnych czasach smartfony są wykonane w mało trwałych materiałów. Szklane ekrany rysują się od najmniejszego ruchu, a plastikowe […]
W jakich branżach pomocne są roboty?
/
W jakich branżach pomocne są roboty?
Maszyny od lat ułatwiają ludziom ich pracę oraz sprawiają, że jest ona bardziej efektywna. Są oczywiście branże, takie jak między […]
Fotowoltaiczna fasada: Wykorzystaj energię słoneczną na swojej elewacji
/
Fotowoltaiczna fasada: Wykorzystaj energię słoneczną na swojej elewacji
Zacznij oszczędzać i wykorzystuj energię słoneczną na elewacji! Fotowoltaiczna fasada - innowacyjne rozwiązanie dla nowoczesnych budynków.